Restauracja Sir William
Wyjątkowe miejsce na wyjątkowe okazje

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z oferty organizacji oraz obsługi różnego rodzaju uroczystości, zarówno rodzinnych jak i firmowych. Ponieważ najistotniejszą dla nas rzeczą jest Państwa satysfakcja, dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić nawet najbardziej wygórowane wymagania. Zapewniamy przygotowanie i obsługę gastronomiczną konferencji, spotkań firmowych, przyjęć koktajlowych itp.

Mogą nam Państwo powierzyć również organizację uroczystości rodzinnych, wszystko według Państwa życzeń i koncepcji. W każdym przypadku bierzemy pod uwagę specyfikę i charakter spotkania. Dostosowujemy menu, służymy pomocą w aranżacji sali oraz dekoracji stołów, tak aby całość spełniała wszelkie Państwa oczekiwania.

nasze menu
rezerwacje
tel. 71 782 55 55


Przyjęcia okolicznościowe

Zdając sobie sprawę, jak wiele wysiłku i problemów wiąże się organizacją uroczystości weselnej, postanowiliśmy przejąć na siebie trudy jej przygotowania.

Z naszą pomocą spędzą Państwo niezapomniane chwile w eleganckich wnętrzach Restauracji Sir William delektując się wyśmienitymi daniami.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy przyjazną i sprawną obsługę, która zadba o każdy szczegół tej uroczystości.

Wyśmienite dania
Dbamy o każdy szczegół